Кристальний дроп: відмінності між версіями
G59 (обговорення | внесок) (→Святкові золоті ящики: ((ME))) |
Larrrun (обговорення | внесок) |
||
| (Не показано 2 проміжні версії 2 користувачів) | |||
| Рядок 29: | Рядок 29: | ||
=== Супер золоті ящики === | === Супер золоті ящики === | ||
[[File:Супер_голд24.png|right|link=]] | [[File:Супер_голд24.png|right|link=]] | ||
Супер золоті ящики (Суперголд) – особливий вид золотих ящиків, який можна спіймати в межах святкування [[Урочистості та розпродажі|дня сміху]], а відрізнити його можна за характерним "'''?'''" на його сторонах. З нього можна підібрати {{price|1}}, {{price|1000}}, {{price|5000}}, {{price|10000}} і {{price|50000}}, помилку, з якої випадає два додаткових золотих ящики номіналом по {{price|1000}}, [[преміум акаунт]] на 86400 секунд, передбачення від астрологів на 2 дні преміуму, преміум на 3 дні, як то кажуть сон для слабаків, "люстру" з [[Припаси|припасів]] на 5 хвилин, броню міфічного Godmode_ON на 1 хвилину і M–M–M–M–MONSTER KILL. | Супер золоті ящики (Суперголд) – особливий вид золотих ящиків, який можна спіймати в межах святкування [[Урочистості та розпродажі|дня сміху]], а відрізнити його можна за характерним "'''?'''" на його сторонах. З нього можна підібрати {{price|1}}, {{price|1000}}, {{price|5000}}, {{price|10000}} і {{price|50000}}, помилку, з якої випадає два додаткових золотих ящики номіналом по {{price|1000}}, [[преміум акаунт]] на 86400 секунд, передбачення від астрологів на 2 дні преміуму, преміум на 3 дні, як то кажуть сон для слабаків, "люстру" з [[Припаси|припасів]] на 5 хвилин, броню міфічного Godmode_ON на 1 хвилину і M–M–M–M–MONSTER KILL. | ||
=== Метеорити === | |||
Метеорит — особливий вид золотого ящика, що при приземленні знищує все навколо себе. Такі золоті ящики летять далеко з космосу, а при ударі в землю створюють величезний вибух у радіусі приблизно 5-6 пропів, який видно з будь-якого кінця карти. Від їх впливу не можливо було заховатись за перешкодою чи у "фантомі". При ударі метеориту об землю всі танки у зоні вибуху моментально самознищувались, а ті хто був у фантомі відштовхувались. Вперше такі золоті ящики з'явились під час святкування Нового 2026 року та були у формі великої ялинки. | |||
==Святкові золоті ящики== | ==Святкові золоті ящики== | ||
| Рядок 340: | Рядок 343: | ||
|- | |- | ||
|Геловін 2025||Повторно з'явився під час святкування Геловіну 31 жовтня 2025 року.||{{Image|Crystalbox_halloween_2024.png|100px|85px|link=}} | |Геловін 2025||Повторно з'явився під час святкування Геловіну 31 жовтня 2025 року.||{{Image|Crystalbox_halloween_2024.png|100px|85px|link=}} | ||
|- | |||
|Новий рік 2026 || З’явився під час новорічних свят 25 грудня 2025 року. ||{{Image|NY25_10cry.png|100px|95px|link=}} | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Категорія:Історичні статті]] | [[Категорія:Історичні статті]] | ||
Поточна версія на 23:37, 19 січня 2026
Див. також: Як зловити Золотий ящик, Вимкнення випадання ящиків з кристалами
Кристальний дроп
У ProTanki є два типи кристального дропу: звичайний варіант, який регулярно випадає зі збільшенням бойового фонду, та унікальний суперваріант під назвою «Золотий ящик», шанси на випадіння якого під час бою набагато менші.
Звичайні ящики
Ящики з кристалами - це унікальний тип бонусних ящиків, які можуть випадати будь-якої миті на карті. Підібравши таку скриньку, гравець отримує 10
.
Шанс випадіння: 1% на кожну зону випадання за кожен доданий у фонд кристал
Золоті ящики
Золоті ящики - особливий вид кришталевих ящиків, підібравши який, гравець отримує 1 000
(під час свят та спеціальних акцій це число може змінюватися).
Механіка випадіння
Після отримання повідомлення Скоро буде скинутий золотий ящик, один з унікальних ящиків впаде у випадковому місці через 40 секунд.
У налаштуваннях PRO битви є можливість включити відображення мітки випадання золотої скриньки. У звичайних битвах цю опцію відключено.
У всіх звичайних битвах, а також у PRO битвах із включеною опцією «На випадковому фонді» для золотих ящиків, шанс випадіння становить 1/7000 на кожний доданий у фонд кристал, або приблизно 0.014%.
Якщо цю опцію вимкнено, то золотий ящик випадатиме на певному фонді:
- Перший голд випадає випадково на фонді у проміжку [7000, 7200]
- Усі наступні випадають у проміжку [попередній голд + 7000 – 100, попередній голд + 7000 + 100]
Припустимо, перший голд випав при фонді 7 150
. Другий може випасти при фонді від 14 050
до 14 250
.
Супер золоті ящики

Супер золоті ящики (Суперголд) – особливий вид золотих ящиків, який можна спіймати в межах святкування дня сміху, а відрізнити його можна за характерним "?" на його сторонах. З нього можна підібрати 1
, 1000
, 5000
, 10000
і 50000
, помилку, з якої випадає два додаткових золотих ящики номіналом по 1000
, преміум акаунт на 86400 секунд, передбачення від астрологів на 2 дні преміуму, преміум на 3 дні, як то кажуть сон для слабаків, "люстру" з припасів на 5 хвилин, броню міфічного Godmode_ON на 1 хвилину і M–M–M–M–MONSTER KILL.
Метеорити
Метеорит — особливий вид золотого ящика, що при приземленні знищує все навколо себе. Такі золоті ящики летять далеко з космосу, а при ударі в землю створюють величезний вибух у радіусі приблизно 5-6 пропів, який видно з будь-якого кінця карти. Від їх впливу не можливо було заховатись за перешкодою чи у "фантомі". При ударі метеориту об землю всі танки у зоні вибуху моментально самознищувались, а ті хто був у фантомі відштовхувались. Вперше такі золоті ящики з'явились під час святкування Нового 2026 року та були у формі великої ялинки.
Святкові золоті ящики
Під час урочистостей зовнішній вигляд золотого ящика часто змінюється. Нижче ви можете побачити деякі з попередніх святкових золотих ящиків гри.
| Поява | Номінал | Опис | Вигляд |
|---|---|---|---|
| Найперше свято у ProTanki. | ![]() | ||
| З'явився 15 лютого 2022 року у рамках святкування Дня святого Валентина. | ![]() | ||
| З'явився під час святкування Дня сміху. | ![]() | ||
| З'явився під час святкування Дня космонавтики 11 квітня 2022 року. Золотий ящик випадав у двох варіантах: звичайний золотий ящик номіналом в 1000 кристалів, і більш цінний на 3000 кристалів, яка падала тільки на карті Місячна тиша. | ![]() ![]() | ||
| З'явилося під час великодніх свят 24 квітня 2022 року. Кожне яйце давало 1000, 1500, 2000, 2500 або 3000 кристалів, який спіймав його гравця. | ![]() | ||
| З'явився під час травневих свят 2 травня 2022 року. | ![]() | ||
| 11 липня 2021 року розпочалася розробка ProTanki. Через рік, з цієї особливої нагоди, з'явився спеціальний Cake Gold. | ![]() | ||
| З'явився 8 серпня 2022 року на знак святкової подяки залізничникам. | ![]() | ||
| З'явився під час святкування Дня танкіста 10 вересня 2022 року. | ![]() | ||
| З'явився під час святкування Геловіна 28 жовтня 2022 року. Золотий ящик випадав у двох варіантах: звичайний золотой ящик номіналом у 1000 кристалів, і рідкісний гарбуз, необхідний для виконання спеціального завдання на фарбу "Вічність", номіналом у 3000 кристалів. | ![]() ![]() | ||
| З'явився під час новорічних свят 28 грудня 2022 року. | ![]() | ||
| З'явився 14 лютого 2023 року у рамках святкування Дня святого Валентина. | ![]() | ||
| З'явився 8 березня 2023 року у рамках святкування Міжнародного жіночого дня. | ![]() | ||
| З'явився під час святкування Дня сміху. | ![]() | ||
| З'явився під час святкування Дня космонавтики 12 квітня 2023 року. | ![]() | ||
| З'явилося під час великодніх свят 16 квітня 2023 року. Кожне яйце давало 3000, 3500, 4000, 4500 або 5000 кристалів, який спіймав його гравця. | ![]() | ||
| З'явився під час Травневих свят. | ![]() | ||
| З'явився під час святкування другого дня народження ProTanki. | ![]() | ||
| З'явився під час святкування Міжнародного дня пива. | ![]() | ||
| З'явився під час святкування Дня танкіста 9 вересня 2023 року. | ![]() | ||
| З'явився під час святкування Геловіна 30 жовтня 2023 року. | ![]() | ||
| З'явився під час Чорної п'ятниці 25 листопада 2023 року. | ![]() | ||
| З'явився 28 грудня 2023 року під час святкування Нового 2024 року. | ![]() | ||
| З'явився 8 березня 2024 року в рамках святкування Міжнародного жіночого дня. | ![]() | ||
| З'явився під час святкування Дня сміху. | ![]() ![]() | ||
| З'явився під час святкування Дня космонавтики 12 квітня 2024 року. | ![]() | ||
| З'явився під час великодніх свят 5 травня 2024 року. | ![]() | ||
| З'явився під час святкування третього дня народження ProTanki. | | ||
| З'явився під час святкування Міжнародного дня пива 2 серпня 2024 року. | | ||
| З'явився під час святкування Геловіна 27 жовтня 2024 року. Золотий ящик випадав у двох варіантах: звичайний золотой ящик номіналом у 1000 кристалів, і рідкісний гарбуз номіналом у 3000 кристалів. | ![]() | ||
| З'явився 28 грудня 2024 року під час святкування Нового 2025 року. | | ||
| З'явився 14 лютого 2025 року під час святкування Деня всіх закоханих 2025 року. | | ||
| З'явився 8 березня 2025 року у рамках святкування Міжнародного жіночого дня. | ![]() | ||
| З'явився 1 квітня 2025 року у рамках святкування Дня сміху. | | ||
| З'явився повторно 12 квітня 2025 року у рамках святкування Дня космонавтиків. | ![]() | ||
| Повторно з'явився під час великодніх свят 20 квітня 2025 року. | ![]() | ||
| Повторно з'явився під час святкування третього дня народження ProTanki. | | ||
| Повторно з'явився під час святкування дня пива. | ![]() | ||
| З'явився 14 вересня 2025 у рамках святкування дня танкіста. | | ||
| Повторно з'явились під час святкування Геловіна 31 жовтня 2025 року. Золотий ящик випадав у двох варіантах: звичайний золотой ящик номіналом у 1000 кристалів, і рідкісний гарбуз номіналом у 3000 кристалів. | ![]() | ||
| Вперше з'явились під час святкування Нового року 2025-2026 року. Золотий ящик випадав у двох варіантах: звичайний золотой ящик номіналом у 2 026 кристалів і рідкісний метеорит номіналом у 5 000 кристалів. | |
Святкові ящики з кристалами
Під час свят і урочистостей зовнішній вигляд ящиків з кристалами також іноді може змінюватися. Нижче ви можете побачити деякі з попередніх святкових ящиків з кристалами, які були у грі.
Вартість кристалічних ящиків постійна і дорівнює 10
| Свято | Додаткова інформація | Вигляд |
|---|---|---|
| Новий рік 2022 | Перше свято, яке відбулось у ProTanki. Дата появи 31 грудня 2021 року. |
|
| Ювілейний 2022 | 11 липня 2021 року почалася розробка ProTanki. Через рік з’явився особливий ящик в честь першої річниці ProTanki. |
|
| Новий рік 2023 | З’явився під час новорічних свят 28 грудня 2022 року. |
|
| Міжнародний жіночий день 2023 | З’явився 8 березня 2023 року в рамках святкування Міжнародного жіночого дня. |
|
| День сміху 2023 | З’явився 1 квітня 2023 року в рамках святкування Дня сміху. |
|
| День космонавтики 2023 | З’явився під час святкування Дня космонавтики 12 квітня 2023 року. |
|
| Великдень 2023 | З’явився під час великодніх свят 16 квітня 2023 року. |
|
| Ювілейний 2023 | 11 липня 2021 року почалася розробка ProTanki. Через два роки з’явився ще один особливий ящик в честь другої річниці ProTanki. | ![]() |
| День танкіста 2023 | З’явився під час святкування Дня танкіста 9 вересня 2023 року. | ![]() |
| Геловін 2023 | З’явився під час святкування Геловіну 30 жовтня 2023 року. | ![]() |
| Чорна п’ятниця 2023 | З’явився під час святкування Чорної п’ятниці 25 листопада 2023 року. | ![]() |
| Новий рік 2024 | З’явився під час новорічних свят 28 грудня 2023 року. |
|
| День сміху 2024 | З’явився 1 квітня 2023 року в рамках святкування Дня сміху. |
|
| День космонавтики 2024 | З’явився під час святкування Дня космонавтики 12 квітня 2024 року. |
|
| Геловін 2024 | З’явився під час святкування Геловіну 27 жовтня 2024 року. | |
| Новий рік 2025 | З’явився під час новорічних свят 28 грудня 2024 року. |
|
| День сміху 2025 | З’явився 1 квітня 2025 року в рамках святкування Дня сміху. | |
| День космонавтики 2025 | Повторно з’явився під час святкування Дня космонавтики 12 квітня 2025 року. |
|
| Великдень 2025 | Повторно з’явився під час великодніх свят 20 квітня 2025 року. |
|
| Ювілейний 2025 | Повторно з’явився під час святкування четвертої річниці ProTanki. | ![]() |
| Геловін 2025 | Повторно з'явився під час святкування Геловіну 31 жовтня 2025 року. | |
| Новий рік 2026 | З’явився під час новорічних свят 25 грудня 2025 року. | |
































